Aile Okulu Açılıyor

TÜGED, Türkiye Gönüllü Eğitimciler Derneği tarafından organize edilen “Sevgi, Saygı, Sadakat Aile Okulu”, 2 Şubat 2010 tarihinde Pursaklar Aile Yaşam Merkezinde Eğitime başlıyor.

“Çocuk Gelişim Basamakları”, “Aile içi İletişim”, “Ailede Huzur ve Mutluluk nasıl sağlanır?”, “Evlilikte Biz Olmanın Muhteşemliği”, “Kişisel Gelişim”, “Sevgi, Saygı, Sadakat” konu başlıklarındaki eğitim haftada 2 gün olmak üzere birer aylık dönemlerle ücretsiz olarak verilecektir.

Aile sadece toplumsal bir kurum değil aynı zamanda da önemli bir eğitim kurumudur. Bu gerçekten yola çıkarak; “Bilinçli birey, nitelikli aile, kaliteli toplum ve yaşanabilir Dünya” sloganı ile Ankara’da ve Kayseri’de bir dizi panel ve konferanslar düzenleyen derneğimiz ayrıca mutlu aile olmanın yol ve yöntemlerinin anlatıldığı 23 yazarın makalelerinden oluşan “Evliliğin ABC’si” kitabını da yayınladık.

 

 

Aile Okulu Projesimiz;TÜGED, Pursaklar Kaymakamlığı-Sosyal Yardımlaşma Vakfı, Pursaklar Halk Eğitim Merkezi ve Ankara Büyükşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi’nin işbirliği ile gerçekleşmektedir.

Aile Okulu’na kayıtlar Pursaklar Halk Eğitim Merkezi’nde yapılacaktır.

Basın Yayın organlarına saygı ile duyurulur.

 

 

Türkiye Gönüllü Eğitimciler Derneği Genel Başkanı : Yrd. Doç. Dr. İbrahim ERDOĞAN