Canlı karagöz ve ibiş yuvada

21.03.2009

Gönüllü eğitimciler derneği genel başkanı sayın ibrahim erdoğan dernek ve gönüllü aileler ile birlikte devlete bağlı yuvaları ziyaret ettiklerini bu bayramda gazi çocuk yuvasına canlı karagöz ve ibişi götürdüklerini söylediler.

Gönüllü eğitimcilerden geleneksel iftar yemeği

21.03.2009

Gönüllü eğitimciler derneği yenimahalle belediye başkanlığı düğün salonunda düzenlediği iftarda; shçek sosyal hizmetler çocuk esirgeme kurumuna bağlı keçiören atatürk ve gazi çocuk yuvasında kalan çocuklar, seyran bağları huzurevinde kalan yaşlılar, dernek üye ve yakınları ile üniversitelerde okuyan yabancılar öğrenciler bir araya geldi.

Gönüllü eğitimcilerden engellilerle piknik

21.03.2009

Gönüllü eğitimciler derneğinin organize ettiği piknikte, engelliler ve aileleri mavi gölde piknik yaptılar. piknikte engelliler ve aileleri gönüllerinde eğlendiler ve hoşca bir vakit geçirdiler. ayrıca engelliler dernek gönüllüleri sohbetler ettiler ve güzel bir gün geçirdiler.

Gönüllü eğitimciler fuarda

21.03.2009

Ankara büyükşehir belediyesi ve iç anadolu birliği’nin organizesi ile, türkiye’nin dört bir yanındaki şehirlerin kültürel değerlerinin tanıtması amacıyla tüm şehirlerin stantlarının yer aldığı “kentlerimiz başkent’te buluşuyor” isimli fuar sona erdi.

Aile içi iletişim semineri

21.03.2009

Gönüllü eğitimciler derneği kişisel gelişim uzmanı rabia zencirkıran seydişehir belediyesi düğün salonunda “mutlu bir aile için iletişimin önemi, aile bireyleri arasında doğru ve etkili iletişim, ebeveyn-çocuk iletişimi, öss ve oks de aile ve öğrenci iletişimi” konuları ile ilgili seminer verdi, zencirkıran;

2.çocuk bayramı coşkulu geçti

20.03.2009

Gönüllü eğitimciler derneği tarafından geleneksel hale gelen 23 nisan çocuk bayramında yozgat ili sarıkaya ilçesi, ilçe milli eğitim müdürlüğüne bağlı köy okullarından toplam 7 ilköğretim okulunda okuyan 23 öğrenci 21,22 ve 23 nisan tarihlerinde başkent ankara’da 3 gün boyunca bir program dahilinde gezdiler ve hoş vakit geçirdiler ve kardeş aileler yanında misafir edildiler.