Evliliğin a,b,c’ si paneli

29.03.2009

Kişisel gelişim uzmanı dr. muhammet bozdağ, araba kullanmayı öğrenmek için bile bir eğitim gerektiğini ancak hayatta en önemli şeylerden biri olan evlilik için hiç eğitim alınmadığını belirtti.

Tüged’ in yozgat çıkarması

28.03.2009

Türkiye gönüllü eğitimciler derneği sarıkaya’ya kız öğrenci yurdu yapmaya hazırlanıyor. dernek, ilçeye kurulacak yüksek okul için de her türlü desteği vermeye hazır.

Lise öğrencileri 19 mayıs’ta ankarayı gezdiler

29.03.2009

Atatürk 19 mayıs 1919’da samsun’a ayak bastı ve kurtuluş savaşı için start verdi. başarıyla neticelenen kurtuluş savaşı sonucunda kazanılan cumhuriyeti atatürk, türk milletine armağan etti ve onu korumak görevini de gençlere emanet etti.

Gönüllü eğitimciler hatıra ormanı

25.03.2009

Gönüllü eğitimciler derneği eskişehir ili günyüzü ilçesine bağlı gümüşkonak belediye başkanlığı ile birlikte, gümüşkonak kasabası hacettepe mevkisine 8 nisan 2007 tarih pazar günü, dernek üye ve yakınları ile özel pınar ilköğretim okulu öğrencilerinin katılımı ile “gönüllü eğitimciler hatıra ormanı” ismi ile 2000 adet çam diktiler.

Gönüllü eğitimciler türk kızılayını ziyaret etti

24.03.2009

Gönüllü eğitimciler derneği eğitim içerikli sosyal projelerinde türk kızılayı ile ortak çalışmak istediklerini bu amaçla “filistinli öğrenciler için bir damla da sen ol” isimli türkiye genelinde başlatmış oldukları yardım kampanyası ile filistin’deki okullara ihtiyaçları olan araç ve gereç desteğinde bulunmayı düşündüklerini ve bu kampanya ile toplanan yardımları bölgeye türk kızılayı aracılığı ile göndermek istediklerini belirttiler.

Gönüllüler günü taksimde kutlandı

23.03.2009

Aralarında türk kızılayı, tema, akut, gönüllü eğitimciler derneği, habitat için gençlik ve aıesec gibi sivil toplum kuruluşları 5 aralık 2006 salı günü istanbul taksim cumhuriyet anıtına dünya gönüllüler gününü coşkulu bir şekilde kutladılar.