Tüged’ den evliliğin a, b, c’ si paneli

08.04.2009

Türkiye gönüllü eğitimciler derneği ankara’da dsi salonunda “evliliğin a,b,c’si panelini” gerçekleştirdi.

Tüged yuvadaki çocukları sevindirdi

08.04.2009

Türkiye gönüllü eğitimciler derneği bu kez gazi çocuk yuvasını ziyaret etti dernek gönüllü üyelerinden alper ulupınar da org eşliğinde mini bir konser verdi. çocuklar şarkılar ve çeşitli oyunlarla eğlendiler.

Eğitimciler huzur evini şenlendirdi

04.08.2009

Türkiye gönüllü eğitimciler derneği yaklaşık 50 gönüllü üyesiyle seyranbağları huzurevini ziyaret etti. gönüllülerden alper ulupınar org eşliğinde türküler ve oyun havaları çalarak yaşlıları coşturdu.

Eğitimcilerden eğitimcilere seminer

01.04.2009

Tüged türkiye gönüllü eğitimciler derneğince yozgat sarıkaya ilçesinde 450 öğretmenin katılımı ile gerçekleşen “öğrenmeyi öğren ve öğret” konulu seminer, adem karafirik tarafından verildi.

Şırnaklı öğrenciler ilk kez ankarayı gezdi

30.03.2009

Tüged türkiye gönüllü eğitimciler derneği tarafından, şırnak ve yozgat’tan getirilen 33 öğrenci, 4 gün süreyle ankara’ya gezdiler. anadolu’dan ilk kez ankara’ya getirilen öğrenciler kardeş aileler tarafından misafir edildiler.

Tüged prof.dr. sebahhatin zaim hatıra ormanı

30.03.2009

Türkiye gonüllü egitimciler dernegi haymana ilçesinde prof.dr.sebahhatin zaim hatıra ormanı olusturdu.hocaların hocası rahmetli zaim hoca için 10 dönüm araziye 2.000 adet çam fidanı pazar günü tüged üyeleri ile haymana kaymakamı ve anayasa mahkemesi üyesi prof.dr.sacit adalı nın katılımı ile gerçekleştirildi.