Gönüllü eğitimcilerden anlamlı bayram ziyareti

28.09.2009

Bir grup gönüllü tarafından kurulan ve eğitim alanında faaliyet gösteren türkiye gönüllü eğitimciler derneği bayramın 2. günü shçek seyran bağları huzurevini ziyaret etti. aşık veysel yıldızer mini bir konser verdi ve seyranbağları huzurevi sakinleri hoş bir vakit geçirdiler.

Gönüllü eğitimciler iftarda birarada!

04.09.2009

Türkiye gönüllü eğitimciler derneği (tüged), ankara’da tedaş misafirhanesinde iftar yemeği verdi. dernek yöneticileri, üyeler ve yakınları ve derneğin desteği ile eğitimlerini sürdüren yabancı uyruklu öğrencilerin bir araya geldiği geleneksel iftar yemeğinde duygulu anlar yaşandı.

Tüged üyeleri çanakkale ve bursa’ yı ziyaret ettiler

12.07.2009

Çanakkale şehitliklerini, şehitler abidesi’ni, kilitbahir kalesi’ni, çanakkale savaş müzesi’ni, 57. alay şehitliği’ni, atatürk’ün cephe komutanlığı yaptığı conk bayırı’nı, savaş tabyalarını, savaşın cereyan ettiği gelibolu yarımadası ve savaş alanlarını vs. gezen katılımcılar ve dernek üyeleri duygulu anlar yaşadılar.

Tüged engellileri ve ana kucağı öğrencilerini buluşturdu

06.11.2009

Türkiye gönüllü eğitimciler derneği geleneksel hale getirdiği engellilerle buluşma pikniğini bu sene mavi göl’de gerçekleştirdi.

Gönüllü eğitimcilerden yozgat’a hatıra ormanı

13.06.2013

Tüged-türkiye gönüllü eğitimciler derneği üyeleri, yozgat’ın sarıkaya ilçesine 3 bin fidan dikerek hatıra ormanı oluşturdu.

2. bizim çocuklar şiir ve öykü yarışması sonuçlandı

13.06.2009

İlk kez geçen yıl yapılan şiir ve öykü yarışması bu yıl 2. kez tbmm başkanı himayelerinde mecliste düzenlenen tören ile dereceye giren öğrenciler plaketlerini meclis başkanının elinden aldılar.