Yozgat sarıkayalı çocuklar başkenti gezdiler

16.04.2011

Türkiye gönüllü eğitimciler derneği geleneksel olarak 23 nisan çocuk bayramını kapsamında bu yıl kez 6. kez anadolu’dan yozgat ili sarıkaya ilçesi şehit metin arslan ilköğretim okulunda okuyan 11 kız ve 6 erkek öğrenciyi toplam 17 öğrenciyi başkent ankara’da konuk ediyor.

Bu yıl hatıra ormanı kırıkkale üniversitesine oluşturuldu

06.04.2010

Türkiye gönüllü eğitimciler derneği kırıkkale üniversitesi kampüs alanına 4. hatıra ormanını oluşturdu. programa kırıkkale üniversitesi rektörü prof. dr. ekrem yıldız, eski anayasa mahkemesi üyesi prof. dr. sacit adalı, tüged genel başkanı yrd. doç. dr. ibrahim erdoğan ve üniversiteden öğrenciler katıldı.

Hayallerine anadolu jet ve tüged ile uçtular

26.03.2010

Erzincan milli eğitim müdürlüğü tarafından belirlenen maddi açıdan yetersiz fakat başarılı 20 lise son sınıf öğrencisi anadolujet ve türkiye gönüllü eğitimciler derneği işbirliği ile ücretsiz ankara’ya getirildi.

Sgk’da eğitime destek kermesi düzenlendi

19.12.2009

Sosyal güvenlik kurumu (sgk) personelince oluşturulan “sgk gönüllüleri” ile derneğimiz ortaklaşa “eğitime katkı kermesi” düzenledi.

Tüged kayseri’ de evliliğin abc’si 6. konferansını düzenledi

19.12.2009

Türkiye gönüllü eğitimciler derneği 13 aralık 2009 tarih pazar günü evliliğin abc’si konulu 6. konferansı kayseri’de verdi.

Tüged’den evliliğin a, b, c’si 5. konferansı

09.11.2009

Türkiye gönüllü eğitimciler derneği 8 kasım 2009 tarih pazar günü evliliğin abc’si konulu 5. konferansını verdi. bilinçli birey, nitelikli aile, kaliteli toplum ve yaşanabilir bir dünya parolasıyla kocatepe kültür merkezinde; dr. senai demirci “evlilik aşkı oldurur” konulu konferans verdi. yoğun katılımın olduğu konferansta salon dolup taştı. evli çiftlerlin katıldığı ve özelliklede bayan izleyicilerin çokluğu ve dikkatlice konferansı dinledikleri zaman zamanda görüşlerini iletme imkânı buldular.