TÜGED Yozgat Sarıkaya

Sarıkaya Belediyesi Düğün salonunda düzenlenen törende konuşan Belediye Başkan Yardımcısı Sadettin Öztürk” Türkiye Gönüllü Eğitimciler Derneği ve Yozgat Gönüllü Eğitimciler Dernek Sivil Toplum dayanışması şeklinde giysi yardımlarından dolayı katkıda bulunanlara teşekkür ediyorum ihtiyaç sahiplerine hayırlı olsun diyorum.”dedi.

Giysi dağıtımına, Sarıkaya Belediye Başkan Yardımcısı Sadettin Öztürk, Belediyesi Meclis Üyesi Hicran Temur ve Sarıkaya Ak Parti İlçe Başkanlığı Kadın Kolları Başkanı Ayla Bingöl Şahin ile Yozgat Gönüllü Eğitimciler Derneği Başkanı Tuncer Yazan ve Ankara’dan Türkiye Gönüllü Eğitimciler Derneği Başkanı Yrd. Doç. Dr. İbrahim ERDOĞAN ve Dernek Genel Sekreteri Hayati Otyakmaz ile dernek üyelerinin katıldılar.

Sarıkaya Belediyesi Düğün salonunda düzenlenen törende konuşan Belediye Başkan Yardımcısı Sadettin Öztürk” Türkiye Gönüllü Eğitimciler Derneği ve Yozgat Gönüllü Eğitimciler Dernek Sivil Toplum dayanışması şeklinde giysi yardımlarından dolayı katkıda bulunanlara teşekkür ediyorum ihtiyaç sahiplerine hayırlı olsun diyorum.”dedi

Törende bir konuşma yapan Türkiye Gönüllü Eğitimciler Derneği Başkanı Yrd.
Doç. Dr. İbrahim ERDOĞAN ise; Başkan Yardımcısı Saadettin Öztürk’e ulaşım
ve organizasyona katkılarından dolayı teşekkür etti.

Sayın Erdoğan Annesinin de Hasbek’li olduğunu belirterek Bölgeye yaptıkları çalışmalar hakkında kısaca bilgi verdi. Meslek Yüksek Okulu’nun yanına öğrenci yurdu yapılması için çalışmalar yapıyoruz ayrıca Akdağmadeni Meslek Yüksek Okulu’na Bilgisayar sınıfı açtık. Bu çalışmalarımızı Yozgat Gönüllü Eğitimciler Derneği ile birlikte yaptıklarını bir manada Sivil Toplum kuruluşları dayanışması olarak gerçekleştirdiklerini belittiler.

Türkiye Gönüllü Eğitimciler Derneği
Basın ve İletişim Merkezi