Gönüllü Eğitimciler Türk Kızılayını Ziyaret Etti

Gönüllü Eğitimciler Derneği Eğitim içerikli sosyal projelerinde Türk Kızılayı ile ortak çalışmak istediklerini bu amaçla “Filistinli Öğrenciler için Bir Damla Da Sen Ol” isimli Türkiye Genelinde başlatmış oldukları yardım kampanyası ile Filistin’deki Okullara ihtiyaçları olan araç ve gereç desteğinde bulunmayı düşündüklerini ve bu kampanya ile toplanan yardımları bölgeye Türk Kızılayı aracılığı ile göndermek istediklerini belirttiler.

Gönüllü Eğitimciler Derneği Genel Başkanı Yrd. Doç. Dr. İbrahim ERDOĞAN VE Genel Sekreter Erol COŞKUN, Türk Kızılayı Genel Merkezini ziyaret ettiler. Sayın Erdoğan Eğitim alanında yapmış oldukları gönüllülük çalışmaları hakkında bilgiler verdiği ziyarette, Türk Kızılayının çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve Sayın Tekin Küçükali’nin şahsında tüm çalışanlarını tebrik ettiklerini belirttiler. Türk Kızlayının organize ettiği İstanbul Taksimde kutlanan 5 Aralık Dünya Gönüllüler etkinliklerine Gönüllü Eğitimciler Derneği olarak katıldıklarını Gönüllü Eğitimciler olarak Türk Kızılayı ile sosyal amaçlı projelerde ortak çalışmaktan mutlu olacaklarını Kurban Bayramından sonra Dernek olarak kapsamlı bir Kam bağış kampanyası başlatacaklarını söylediler.
Türk Kızılayı Genel Başkanı KÜÇÜKALİ’DE Pakistan ve Filistin’de yapmış oldukları yardım kampanyaları hakkında kısaca bilgi verdikleri ziyarette, Gönüllü Eğitimciler Derneği Genel Başkanı Yrd. Doç. Dr. İbrahim ERDOĞAN ve Dernek Genel Sekreteri Erol COŞKUN’A eğitim alanında yapmış oldukları çalışmaları takdirle karşıladıklarını ve Gönüllü Eğitimciler ve Türk Kızılay Derneği gönüllülük çalışanlarının birlikte çalışabileceklerini ve Türk Kızılayını ziyaret ve katkıları anısına Gönüllü Eğitimciler derneği genel başkan ve Genel sekreterine birer plaket takdim ettiler.

Erol COŞKUN
Gönüllü Eğitimciler Derneği
Genel Sekreteri